Gipetex leto 2018

Gipetex leto 2018

Poďte sa s nami nadchnúť pre novú letnú kolekciu značky Gipetex. Úžasné 3D vzory sú naozaj jedinečné. Posteľné bielizně vyrobené v Taliansku zo 100% bavlny majú praktické uzatváranie na patentky. Navyše pre slovenský trh v niekoľkých rozmeroch.

Spoločnosť Gipetex sa na trhu s posteľnou bielizňou pohybuje už 40 rokov, za tú dobu získali veľa skúseností a dokážu tak vytvoriť exkluzívne produkty skoro bez chémie. Ich obliečky tak bez problému získali certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

Ďalším certifikát, ktorým sa môžu chváliť, je Global Organic Textile Standard (GOTS), čo je svetovo uznávanou biotextilní certifikácie a je považovaná za predné normou pre spracovanie textílií vyrobených z organických vlákien. Celá certifikácia sa opiera o preverenie celého reťazca od pestovateľov až po výrobcu, okrem ekologických aspektov takým pokrýva aj dôstojné pracovné podmienky zamestnancov.

Za zmienku stojí aj spolupráca Gipetex s pestovateľmi bavlny a výrobcovia bavlnených textílií na severoamerickom kontinente, ktorí sa združujú pod značkou Cotton USA ™. Obliečky s potlačou zo 100% bavlny a vyrobené v Taliansku.

3D potlač je len z jednej - lícovej strany. Rubová strana je vždy jednofarebná. V Taliansku navrhnuté aj vyrobené, prémiový výrobok pre náročných. Poslúži aj ako krásny nápaditý darček.

Chcem si pozrieť všetky výrobky Gipetex Natural Dream ➤ TU

Podobné články