O nás

Nevznikli sme na poli, neobchodujeme z garáže. S obchodom, predajom a reklamou máme skúsenosti už od roku 1999. Väčšinu tohto času sa zaoberáme práve produktami do spálne a domácnosti. Vďaka tomu môžeme ponúknuť tovar od rokmi overených dodávateľov, ktorý je kvalitný a "IN."

Väčšinu tovaru si dovážame sami priamo od výrobcov, a tak sme schopný Vám ponúknuť maximálne možnú výhodnú cenu. Tovar skladujeme v moderných priestoroch, spolupracujeme so širokým portfóliom dopravcov. Prevádzkujeme veľké matracové bytové štúdio v Prahe - Vršovicích, kde si môžete všetko vyskúšať, vyzdvihnúť objednávku alebo sa nás na čokoľvek opýtať. V našom matracovom štúdiu si môžete zároveň vyskúšať všetky matrace, ktoré ponúkame v eshope.

Našou špecialitou sú matrace a všetko pre zdravé spanie. Sme vlastníci ochrannej známky a výhradný distribútor značky VISCOPUR® - matrace, vrchné matrace a vankúše z pamäťovej peny za skvelé ceny. Predaju matracov sa venujeme osobne my - majitelia spoločnosti, a dovoľujeme si tvrdiť, že za 18 rokov praxe o matracoch vieme takmer všetko a dokážeme odhadnúť "ten pravý" pre každého. A pokiaľ nie, nerobíme problémy s výmenou.

Nezávislé recenzie značky VISCOPUR® nájdete na Heuréke    

 

Tou najdôležitejšou osobou u nás vo firme je náš zákazník. Nejde nám o rýchly zisk, ale o taký obchod, kedy zostávajú zákazníci spokojní a radi sa k nám opäť vracajú. Radi pomôžeme s dohľadaním zatúlanej zásielky alebo bez problémov vyriešime reklamácie, či zariadime výmenu. Uvedomujeme si, že pri nákupe cez internet si nemôžete tovar fyzicky chytiť a prezrieť, preto akékoľvek zmeny, či vratky riešime veľmi ústretovo. Aj preto, sa môžeme pýšiť priemernou 97% zákazníckou spokojnosťou podľa nezávislého portálu Heuréka, vypočítanej zo stoviek recenzií.

Sledujeme svetové trendy, zúčastňujeme sa domácich aj zahraničných veľtrhov, kde čerpáme inšpiráciu. Preto Vám okrem štandardného sortimentu pravidelne dokážeme ponúknuť aj zaujímavé akčné ponuky. To všetko za ceny, ktoré si bežná slovenská rodina môže v kľude dovoliť.

Veľká časť nášho sortimentu je zameraná na detskú izbičku. Ako rodičia vieme, že zohnať na Slovensku pekné veci pre deti za dobré ceny, je niekedy veľmi ťažké. Vďaka našim úzkym väzbám na zahraničné trhy vieme dobre predvídať a máme prehľad o novinkách. Ako jedni z mála sme v sezóne 2015 boli schopní ponúknuť prakticky až do Štedrého večera plný sortiment Mimoňov a Ľadového kráľovstva, zatiaľ čo konkurencia bola už dávno vypredaná.

 

A hlavne, náš obor a naša práca nás baví. Dúfame, že je to na našich stránkach

aspoň trochu vidieť :-).