Detský bytový textil

Nastavenie filtra
Cena
4.5 €37.9 €

Detský bytový textil

Vitajte v sekcii DETSKEJ IZBY A KÚPELNE. Nájdete tu bytové doplnky pre všetkých - chlapcov, dievčatá, "puberťákov" aj bábätká. 

Zmäkčovacie vrchné matrace poslúžia, pokiaľ Vaše dieťatko spí na tvrdom matraci a určite ich využijete, keď na návštevu prídu kamaráti a zdržia sa cez noc. Pokiaľ potrebujete len ochrániť matrac či predĺžiť jeho životnosť, určite zvoľte antibakteriálny prateľný chránič na matrac. Zadrží pot, vlhkosť alebo nejaké drobky. Nočné nehody zachránia nepriepustné chrániče, či už v rozmere na klasickú posteľ, alebo do detskej postieľky.

Staré prikrývky a vankúše by sa mali pravidelne prať a po doslúžení vymeniť, aby ste zabránili množeniu baktérií a roztočov. Ak nastal čas na nové, voľte naše české výrobky kvôli zdravotnej nezávadnosti. Ak máte základ "hotový", môžete ladiť vzory, farby a motívy. Na stenu vybrať tématickú fototapetu, na posteľ nové obliečky - detské licenčné alebo  obliečky s fototiskom. Doplnky dotvoria detské vankúšiky a deky, v kúpeľni ich zas potešia licenčné uteráky, pončá a župany.

Bábätká si zaslúžia špeciálnu pozornosť, preto pre ne ponúkame české zdravotne nezávadné sady prikrývok a vankúšikov, nepriepustné chrániče, plachty a samozrejme krásne farebné obliečky v detských rozmeroch.