Farba roku 2022

Farba roku 2022

PANTONE 17-3938 VERY PERI

Podporte svoju vynaliezavosť a kreativitu s farbou VERY PERI. Krátky, výstižný názov, ktorý len tak nezabudnete.

Nová farba je symbolom prechodu, ktorým si prechádza celý svet. Všetci sa pomaly prebúdzame z intenzívneho obdobia izolácií naspäť do reality, ale predsa sme v niečom úplne rozdielní. Naše predstavy, naše štandardy sú iné. Fyzický a taktiež digitálny život sa prepojili súčastne omnoho rychlejšie a úplne novým smerom. Hranice reality sa rozširujú a dvere do dynamického virtuálneho sveta sú zase o niečo viac otvorené. Very Peri zobrazuje spojenie dvoch našich doposiaľ oddelených životov, toho reálneho a digitálneho.

Zvedavá a fascinujúca farba PANTONE Very Peri pomáha prijať tento nový, zmenený svet a prináša viziu niečoho úplne iného, nového.

Farba roka znova odráža to, čo sa odohráva v našich životoch, a vyjadruje čo ľudia hľadajú. Spoločnosť stále uznáva farbu ako určitú formu komunikácie, spôsob vyjadrenia svojich emócií a myšlienok. Nový odtieň červenej, fialovej a modrej zdôrazňuje rozsiahle možnosti, ktoré pred nami všetkými ležia.

Pantone je synonymum pro barvu. Každý rok vybírají barvu, která se stane hitem a modlou pro všechny návrháře a designéry. WEB PANTONE

Podobné články