Videa

Diel 1: Pred návštevou štúdia

Pohodlne sa usaďte a pozrite sa na prvý diel o tom, na čo sa zamerať pred nákupom.

Diel 2: Z čoho sa skladá posteľ

Plánujete kompletný nákup nového lôžka? Nechajte si poradiť, ako správne nakombinovať posteľ s roštami a matracmi.

Diel 3: Dobre merajte

Aj napriek tomu, že se Vám zdá všetko jasné, nebojte sa vziať si do ruky meter a opäť matrac s posteľou premerať. Aj keď se Vám môže zdať Váš rozmer tradičný, opak môže byť pravdou. Ale nebojte sa, naša ponuka rozmerov je skutočne veľká, len sa pripravte na trošku dlhšie dodanie, do doby než sa matrac vyrobí. Najčastejší dôvod pre vrátenie matraca je nesprávný rozmer.

Diel 4: Aký matrac je ten naj

V prvom rade je potrebné si matrac vyskúšať. Prezrieť si ponuku a povedať si cenovú reláciu v ktorej by ste sa radi pohybovali. Potom už len ležať a ležať. Vo videu nájdete základné informácie k rozlišeniu matracov. Našu ponuku matracov v strednej cenovej hladine nájdete TU. Pokiaľ Vás zaujali zdravotné matrace so zníženou DPH nájdete ich TU.

Diel 5: Zvoliť matrac vcelku, alebo dva samostatné?

Poznáte všetky výhody a nevýhody matraca v celku alebo matracov zvlášť? Premyslite si všetko ešte pred nákupom. Každý z nás má iné preferencie a je teda bežné, že sa partneri nedohodnú na rovnakom matraci. Väčšina matracov ktoré ponúkame má obojstranné použitie – z jednej strany je matrac tvrdší a z druhej mäkší – nazývajú sa partnerské. Skvelou voľbou sú matrace od Magniflexu, ktoré ponúkajú duálny komfort – rôzne tvrdosti matracov v celistvom poťahu cez ktorý neucítite žiadnu medzeru.

Diel 6: Materiály a druhy matracov

Už se Vám z toho zatočila hlava? Poďte si to trošku utriediť. Ako už viete, výber matraca je pocitovou záležitosťou. Keď pomáhame s výberom v našom matracovom štúdiu, veľmi rychle se nám podarí vyselektovať, či je Vám príjemná pamäťová pena, pružinky, latex alebo iné penové matrace.

Diel 7: Dodanie matracu a záruka

Vyberajte matrac s predstihom, aby Vás nelimitoval čas dodania. Po zakúpení matraca je veľmi dôležité sa zaregistrovať o prodĺženú záruku, ktorú väčšina z našich matracov má. Na čo sa záruka vzťahuje? A viete, ako sa správne starať o matrac?

Diel 8: Ktorý matrac pre deti a tínedžerov?

Ako vyberať matrace pre deti a staršiu mládež? Pozrite si dvoj minutové video, kde sme zhrnuli to najdôležitejšie na čo sa zamerať.

  • Zákaznícka linka: +421 233 329 129
  • E-mail: service@i-living.cz
  • Sme tu pre Vás:
    Pondelok - Piatok:
    9:00 - 17:00
  • Ako sa k nám dostanete?