VISCOPUR® - pamäťová pena

VISCOPUR® je uznávaná značka výrobkov do spálne z pamäťovej peny - od vankúšov až po matrace.  Získala si už mnoho spokojných zákazníkov. Vývoj produktov sa riadi najnovšími výskumami a trendami v oblasti zdravého spania. Vysoká kvalita a certifikovaná výroba zaručuje, že Vám výrobky VISCOPUR® budú dlho a spoľahlivo slúžiť.

Nastavenie filtra
Cena
11.9 €999 €
Velikost
| 1|

VISCOPUR® - pamäťová pena

 

Čo je pamäťová pena? Pamäťová, memory, viscoelastická alebo tiež lenivá, kozmická či termoaktívna pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod Vaším telom akoby pomaly preborí. Vyhovuje teda všetkým bez rozdielu veku či váhy. Špeciálne odporúčame pre deti a celé rodiny. Pamäťová pena je veľmi často odporúčaná aj ortopédmi a fyzioterapeutmi.

 
Výrobky z pamäťovej peny účinne napomáhajú v boji proti bolesti chrbtice a šije, práve preto sa pena s pamäťou hojne používa aj v nemocniciach, kúpeľoch a liečebniach.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.