VISCOPUR® - pamäťová pena

VISCOPUR® je uznávaná značka výrobkov do spálne z pamäťovej peny - od vankúšov až po matrace.  Získala si už mnoho spokojných zákazníkov. Vývoj produktov sa riadi najnovšími výskumami a trendami v oblasti zdravého spania. Vysoká kvalita a certifikovaná výroba zaručuje, že Vám výrobky VISCOPUR® budú dlho a spoľahlivo slúžiť.

Nastavenie filtra
Cena
15.9 €460 €
značka
Výška matraca
Váha spáča
| 1|

VISCOPUR® - pamäťová pena

Čo je pamäťová pena? Pamäťová, memory, viscoelastická alebo tiež lenivá, kozmická či termoaktívna pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod Vaším telom akoby pomaly preborí. Vyhovuje teda všetkým bez rozdielu veku či váhy. Špeciálne odporúčame pre deti a celé rodiny. Pamäťová pena je veľmi často odporúčaná aj ortopédmi a fyzioterapeutmi.

Výrobky z pamäťovej peny účinne napomáhajú v boji proti bolesti chrbtice a šije, práve preto sa pena s pamäťou hojne používa aj v nemocniciach, kúpeľoch a liečebniach.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.