Spanie v chatkách a na záhradkách

Spanie v chatkách a na záhradkách

Ponúkame riešenie, ktoré Vás nezruinuje. Pokiaľ Vás čaká dlhé leto na Slovensku, pripravte sa poriadne na sezonu.

V prípade, že máte tvrdý matrac, válendu, futon alebo rozkladací gauč, ktorý by ste radi vyrovnali a urobili pohodlným, ideálnym riešením sú vrchné matrace prípadne prístelky, toppery. Vrchný matrac značne zlepší kvalitu Vašeho spánku: vyrovná nerovnosti matraca, posteľ bude mäkšia a vďaka pamäťovej alebo latexovej pene sa rovnomerne rozloží tlak chrbtice po celej dĺžke matraca.

Skvelou voľbou pre horúce léto je vrchný matrac VISCOPUR® ICE o výške 5,5 cm. Kombinácia pamäťovej a PUR peny v chladivom poťahu ochladí prehriate telo a dopraje mu odpočinok. Je vhodný aj pre spáčov, ktorí by pamäťovú penu radi vyskúšali, ale majú strach, že by sa v nej príliš potili. Výsledkom tak bude chrbát bez bolesti a lepší pocit po prebudení.

Aby bolo lôžko pohodlne mäkké, za super cenu môžme doporučit prístelku VISCOPUR® MEMO-GEL. Ta kombinuje skvelé vlastnosti pamäťovej peny a gelu pre optimálnu termoreguláciu. 5,5 cm vysoký vrchný matrac vyrovná malé nerovnosti na gauči, boľavému chrbtu uľaví pamäťová pena. Naviac s poťahom z výťažku  z Aloe Vera, ktorého blahodárne účinky pozitívne vplývajú na ľudské zdravie, hlavne na pokožku. Zmierňujú tiež bolesti svalov a kĺbov, a môžu sa pochváliť  taktiež antibakteriálnym efektom.

Po skončení sezóny prístelku jednoducho zrolujete a použijete v byte alebo doma napríklad pre návštevy.

Urobte si radosť tiež novými obliečkami. Pre Vaše druhé domovy doporučujeme nenáročné látky, ako je bavlnený krep alebo klasická bavlna s nižšou gramážou. Krepové obliečky majú vynikajúcu priedušnosť, sú mäkké a dobre odvádzajú pot, ale hlavne se nemusia žehliť! Klasické bavlnené obliečky s nižšou gramážou skvele poslúžia aj v období horúcich nocí a navyše ušetríte. S trochou šťastia teraz ulovíte vybrané vzory v zľave!

Prajeme príjemné nákupy a krásne leto.

 

Podobné články